top of page
flaga menu langue select option
u93632p.jpg

Regeneracja

media ceramic RTO

Firma Green Technologies jako jedna z nielicznych firm na świecie, która zadbała o interesy swoich klientów. Dzięki wprowadzonej usłudze regeneracji złoża  dopalacza termicznego RTO, klienci naszej firmy zaczęli wymieniać bardzo kosztowny w sad złoża o połowę mniej razy niż większość użytkowników , którzy są obsługiwani przez inne podmioty.

​Regeneracja media ceramic RTO Green Technologies +48 880 643 680

Bez demotażu złożamedia ceramic

Wykonujemy regeneracje złoża media ceramic w aplikacji RTO bez demontażu wsadu. Regeneracja jest 70% tańszym rozwiązaniem niż wymiana media ceramic.

+48 880 643 680

​Bez demotażu złożamedia ceramic ​ Wykonujemy regeneracje złoża media ceramic w aplikacji RTO bez demontażu wsadu. Regeneracja jest 70% tańszym rozwiązaniem niż wymiana media ceramic.  +48 880 643 680

Proces technologiczny

Firma Green Technologies to wyspecjalizowany wykonawca w pracach związanych z czyszczeniem dopalaczy termicznych RTO. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracach związanych z czyszczeniem złoża dopalaczy termicznych RTO oraz z jego wymianą. Nasze prace wykonujemy kompleksowo , radzimy sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami związanymi z obsługą i serwisem. Posiadamy również wyspecjalizowany sprzęt do pracy związanej z obsługą urządzeń typu dopalacz termiczny RTO . W naszym zapleczu posiadamy maszynę do specjalistycznego czyszczenia złoża ceramicznego , która została zaprojektowana i wykonana w całości przez firmę Green Technologies, jest to jedyne takie urządzenie na rynku. Urządzenie ,które stworzyliśmy na poczet prac związanych z czyszczeniem ceramiki umożliwia wyczyszczenie złoża ceramicznego w 95% w sposób bez inwazyjny dla złoża ceramicznego jak i również dla otoczenia w którym przebiegają prace. Maszyna którą skonstruowaliśmy łączy ze sobą techniki czyszczenia strumieniowego oraz ciśnieniowego. Posiadamy również w naszym zapleczu patent na szybki demontaż warstwy wierzchniej ceramicznej cetels dzięki tej technice stajemy się bardzo konkurencyjni na rynku ponieważ czyszczenie ,które wykonujemy jest przeprowadzane w krótkim czasie , dzięki temu serwisowane urządzeni jest szybko przywracane do eksploatacji. Posiadamy również zaprojektowany cały proces wykonawczy zleceń związanych z czyszczeniem oraz wymianą złoża ceramicznego, dzięki któremu całość zlecenia wykonywana jest bezpiecznie oraz z zachowaniem szczególnej ostrożności przestrzegania przepisów ochrony środowiska. Nasi klienci bardzo często borykają się z problemami zabrudzonego złoża ceramicznego , które powoduje spadek sprawności dopalacza termicznego RTO co za tym idzie urządzenie zaczyna emitować większe starty emisyjne do atmosfery .

bottom of page