top of page
flaga menu langue select option

Wentylacja przemysłowa 

System Green Technologies

Witaj w dziale usług promocyjnych firmy Green Technologies. W tym artykule dowiesz się dlaczego warto zadbać o jednostki wentylacyjne w twojej firmie.

Nasza firma wprowadziła na rynek  Outsorcing usługowy, który ma na celu całkowite wyręczenie twojego personelu z uciążliwego nadzorowania central wentylacyjnych. Usługa polega na tym, że przejmujemy opiekę serwisową na twoimi centralami wentylacyjnymi. w momencie gdy jednostka wymaga ingerencji serwisowej zjawiamy się na miejscu z kompletem części niezbędnych do serwisu i przeprowadzamy czynności konserwacyjne. Pewnie zastanawiasz się skąd wiemy kiedy się zjawić ? Otóż po podpisaniu z nami umowy serwisowej montujemy na centrali wentylacyjnej system powiadomień online, nasze centrum serwisowe otrzymuje komunikat gdy jednostka odbiega o parametrów nominalnych pracy co wskazuje na jej zapotrzebowanie na ingerencje serwisową.

Jeśli w twoim zakładzie występują strefy czyste przeznaczone do produkcji, koniecznie zastanów się nad prawidłowym serwisem central wentylacyjnych. Jednostki wymiany powietrza odpowiedzialne są za odpowiednia wymianę  powietrza, usuwają zanieczyszczone z użyte powietrze  zamieniając je na czyste cieplejsze lub chłodniejsze w zależności od twoich potrzeb. Aby cały proces przebiegał w należyty sposób, podstawą jest odpowiednie serwisowanie jednostek wentylacyjnych na czas. 

Jakie korzyści czerpiesz podpisując z nami umowę serwisową.

Przekazując nam opiekę nad jednostkami wentylacyjnymi zaoszczędzasz rocznie 25% kosztów poniesionych serwisem we własnym zakresie.

01

Odciążeniepersonelu Dur

02

Stabilnośćdziałania systemu

03

Komfortpracy pracowników

04

Oszczędnościw wysokości 25%

System monitoringu centrali wentylacyjnych Green Technologies

Dokumentacja techniczna Powykonawcza

Każdy nasz serwis zakańczamy szczegółowym raportem technicznym.

Jest to niezbędna czynność serwisowa ponieważ większość zakładów przeprowadza okresowe audyty energetyczne, podczas takiego audty dokumentacja techniczna jednostki wentylacyjnej jest niezbędna. Na podstawie takiego raportu wnioskujemy również jakie zmiany są konieczne do wykonania w przyszłych serwisach ale także proponujemy korzystne aktualizacje sprzętowe, które poprawią wydajność jednostki wentylacyjnej.

Raport techniczny przekazujemy w wersji papierowej oraz elektronicznej wymagamy aby osoba odpowiedzialna w firmie klienta za dział techniczny podpisywała raport o ile zgadza się z jego treścią. 

Raport techniczny jest u nas w firmie podstawa do gwarancji za nasze usługi, warto o tym pamietać.

Wentylacja przemysłowa  System Green Technologies
bottom of page